HANE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
İlçemiz Çınarlı Mahallesinde gerçekleştirilen Halk Toplantısından sonra Kaymakamımız Sayın Hamdi ÜNCÜ , Çınarlı Mahallesi Muhtarı Coşkun TEKİN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Vekili Yalçın SEVİM ile birlikte başta Kıbrıs Gazimiz Kadri CEYHAN olmak üzere engelli, yaşlı ve dul vatandaşlarımızın evlerine misafir oldu.
Kaymakamımız Sayın Hamdi ÜNCÜ yaptığı açıklamada " Ramazan Ayı ve yoğun gündem sebebiyle kısa bir ara verdiğimiz... hane ziyaretlerimize tekrar başlamak ve elimizden geldiğince de devam ettireceğiz. Devletimizden aldığımız güç ile şefkat elimizi vatandaşımızın üzerinden hiç çekmiyoruz. Düzenli olarak yaptığımız bu ziyaretlerde vatandaşlarımızla daha yakından ilgilenme fırsatı buluyoruz. Özellikle engelli, yaşlı, dul ve dar gelirli ailelerimize yaptığımız ziyaretlerde , ailelerimizin içinde bulundukları vaziyete rağmen sahip oldukları pozitif düşünce ile bizlere bile ders olabilecek davranışlar sergilediklerine tanık olmaktayız.
Burada bize düşen görev günden güne gelişen ve artmakta olan sosyal devlet uygulamaları ile vatandaşlarımıza daha yaşanabilir bir ortam sağlamaya çalışmaktır." dedi